Aktualność

WSTECZ

Kolorowy i funkcjonalny zestaw A4

DEVELOP wprowadza ineo+ 3850FS ze zintegrowanym finiszerem

W związku z tym, iż coraz większa liczba pracowników biurowych chciałaby zminimalizować ilość prac ręcznych związanych z ich codzienną pracą z dokumentami, firma DEVELOP postanowiła dodać zintegrowany finiszer do jednej ze swoich popularnych wielofunkcyjnych drukarek kolorowych A4. Nowy model ineo+ 3850 FS uzupełnia nową serię biurową A4 DEVELOP i reprezentuje nową generację urządzeń Konica Minolta's A4. Model Ineo+ 3850 FS został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie wymagania klientów i dlatego idealnie pasuje do każdego środowiska drukowania.

“Po ustaleniu standardów dla kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4 ineo + 3350/3850, wprowadziliśmy teraz kolejny produkt wzorcowy, ineo+ 3850 FS ", mówi Ronja Harste, Product Manager linii Office Printing, z Międzynarodowego Działu Marketingu. "Ineo+ 3850 FS oferuje funkcję najwyższej klasy w standardowej konfiguracji z łatwą i intuicyjną obsługą, jak w dobrze znanych urządzeniach ineo A3. Wierzę, że ineo+ 3850FS będzie wyznaczać standardy na rynku i jest idealnym rozwiązaniem dla każdego biura.”

Podstawowy standard funkcjonalności edycji końcowej
Nowy model ineo+ 3850FS w standardowej konfiguracji A4 oferuje podstawowe funkcje do edycji końcowej, takie jak: zszywanie, sortowanie i grupowanie offsetowe. Te standardowe funkcje edycji końcowej pozwalają na redukcję ilości prac ręcznych związanych z codzienną pracą z dokumentami, a co za tym idzie oszczędza czas pracowników biurowych. Dodatkowo umożliwia im wykonywanie standardowych prac szybciej. W średnich i dużych grupach roboczych funkcje sortowania i grupowania znacząco zmniejszają niedogodności związane z mieszaniem się dokumentów przeznaczonych dla różnych użytkowników na tacy wyjściowej.

Łatwość obsługi
Model ineo+ 3850FS wyposażony jest w 7-calowy intuicyjny, kolorowy panel dotykowy, łatwy w obsłudze – w przeciwieństwie do wielu innych urządzeń biurowych A4, gdzie skomplikowane menu użytkownika, mylące interfejsy użytkownika lub małe wyświetlacze, zamiast ułatwiać, utrudniają często pracę. Ineo+ 3850 FS jest wyposażony w interfejs użytkownika podobny do każdego smartfona lub tabletu, aby pracownicy biurowi czuli się jak w domu. Co więcej, przejrzyście zaprojektowany interfejs i dobrze zorganizowane menu pozwalają użytkownikom na łatwe poruszanie się w systemie - bez sprawdzania instrukcji obsługi, czy przechodzenia długich sesji szkoleniowych. Zaletą takiej łatwości obsługi jest czas zaoszczędzony na rutynowych zadaniach. Jest to istotne ze względu na wydajność a dodatkowo sprawia, że praca biurowa staje się bardziej przyjemna.

Doskonały zestaw funkcji
Model ineo+ 3850FS jest wyposażony w pełny zestaw funkcji, nawet w standardowej konfiguracji. Oprócz drukowania 38 str./min. w trybie drukowania lub kopiowania, ineo+ 3850 FS posiada również standardową pojemność papieru 650 arkuszy (opcjonalnie z możliwością powiększenia do 1650 arkuszy), 1 GB pamięci RAM, dysk twardy 320 GB, PCL i kontroler druku PostScript, zintegrowany finiszer. Ineo+ 3850 FS może również drukować dokumenty w formacie Word, PowerPoint, Excel lub PDF bezpośrednio z pamięci USB oraz może być używany jako drukarka kodów kreskowych/kodu Unicode.

Więcej informacji na temat modelu ineo+ 3850 FS