Polityka Prywatności

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH dokłada wszelkich starań, aby zgodnie z prawem zarządzać Państwa danymi osobowymi i je chronić. Aby odwiedzić niniejszy portal, nie muszą Państwo podawać nazwiska, ani żadnej innej informacji osobowej.

Niniejsza strona prowadzona jest w celu dostarczania informacji o Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH i marce DEVELOP. W związku z tym może się zdarzyć, że poprosimy Państwa o dobrowolne podanie danych osobowych, takich jak nazwisko i adres, kiedy będą Państwo brali udział w ankietach, zadawali pytanie, rejestrowali się w celu otrzymywania cyklicznie biuletynów, lub gdy będziemy wysyłać określone materiały.

W wymienionych przypadkach poprosimy Państwa o podanie danych osobowych, jak imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu i adres. Może się również zdarzyć, że poprosimy Państwa o minimalną ilość dodatkowych danych, w określonych celach. Poza minimalną ilością niezbędnych danych, wszelkie inne informacje są opcjonalne, sami mogą Państwo zdecydować, czy je wskazać, czy nie. Podane informacje nie będą zmieniane bez zgody właściciela.

Przekazanie danych osobowych osobom trzecim może nastąpić wyłącznie w niezbędnym zakresie, tj. firmie przewozowej w celu wysłania przesyłki.

Każda osoba zarejestrowana ma prawo do wglądu, poprawiania swoich danych osobowych lub ich usunięcia. Na wniosek dane osobowe zostaną Państwu udostępnione, wyłącznie po potwierdzeniu Państwa tożsamości.

W trakcie świadczenia przez nas usług na tym portalu, mogą Państwo zostać poproszeni dodatkowo o inne poufne dane, na przykład w przypadku realizacji transakcji pieniężnej. W takiej sytuacji, zastosowane zostanie kodowanie przekazywanych danych oraz inne kroki służące zapewnieniu bezpieczeństwa danych.

Przedstawiona powyżej polityka może w przyszłości ulec zmianie, o czym poinformujemy Państwa na naszym portalu.