Bezpieczeństwo danych

W dzisiejszym świecie biznesu, dane firmowe muszą przekroczyć wiele różnych autostrad danych.
Na tych autostradach nie brak cyfrowych ataków dokonywanych przez hakerów lub wirusy. Dobrze mieć program antywirusowy, administratorów sieci i inne narzędzia pomagające zabezpieczyć Twoje środowisko! Ale co z Twoim cyfrowym systemem biurowym? Czy zabezpieczyliście system wielofunkcyjny równie dobrze, jak komputer?

Standardy bezpieczeństwa, na których możesz polegać

Niemal każdy proces lub praca zaczyna się, kończy, lub jest w jakiś sposób powiązana z Twoim urządzeniem wielofunkcyjnym. Przez Twój system wielofunkcyjny przepływa wiele danych firmowych. Dlatego właśnie, biurowy system wielofunkcyjny, będąc elementem procesów i pracy Twojej firmy, musi zapewniać nieustanną ochronę przed zagrożeniami.

Nasza kompleksowa oferta standardowych rozwiązań i funkcji bezpieczeństwa stanowi istotną bazę, na której mogą opierać się rozwiązania profesjonalne: rozwiązania służące zarówno do wykrywania, jak i zapobiegania zagrożeniom, a przez to pozwalające uniknąć katastrofalnych w skutkach strat finansowych i/lub wizerunkowych zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Systemy DEVELOP prawie bez wyjątku posiadają certyfikaty zgodne z powszechnymi kryteriami/normą ISO 15408 EAL3. Są to jedyne uznane na międzynarodową skalę standardy dotyczące badań bezpieczeństwa informatycznego cyfrowych urządzeń biurowych. Wszystkie drukarki, kopiarki oraz oprogramowanie zgodne z kryteriami normy ISO 15408 przeszły rygorystyczne oceny bezpieczeństwa i spełniają oraz zapewniają taki poziom bezpieczeństwa, jakiego może oczekiwać przezorny przedsiębiorca.

 

Dowiedz się więcej na temat naszych standardów bezpieczeństwa z Broszury Bezpieczeństwa Danych lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.