Profil firmy

DEVELOP to marka spółki Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oferująca profesjonalne, najnowocześniejsze rozwiązania w komunikacji biurowej. W swojej ofercie posiadamy systemy, oprogramowanie i usługi spełniające Twoje potrzeby w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług jesteśmy zaliczani do wiodących marek z sektora komunikacji biurowej dla startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Nasza wizja

Naszą wizją w DEVELOP jest wiara w to, że nasi klienci, niezależnie od wielkości prowadzonej działalności, cenią sobie bezpośredni profesjonalizm. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy wysokiej jakości niezawodne, genialne i proste produkty, które są pd razu gotowe do użycia. Wszystko to w połączeniu z naszą obsługą, lokalnym wsparciem ekspertów oraz oddaną siecią partnerów. 

Naszą wizją jest stanie się partnerem, wybranym przez firmy, które chcą wykorzystać swój cyfrowy potencjał. Mówiąc najprościej - w DEVELOP napędzamy inteligentniejszy biznes.

Nasze możliwości

Rozwiązania komunikacyjne DEVELOP spełniają wszystkie wymagania pod względem jakości, niezawodności oraz łatwości użytkowania. W połączeniu z naszymi wiodącymi w branży usługami, zapewniamy również idealne, zintegrowane na każdym poziomie rozwiązanie, potrzebne w pracy. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na zaspokojenie wszystkich swoich potrzeb. Mówiąc najprościej - DEVELOP to mądrzejszy wybór dla doświadczonych właścicieli firm. 

Nasza święta trójka = Direct, Devoted & Different

Nasza rozbudowana, międzynarodowa sieć sprzedaży złożona z niezależnych dystrybutorów i specjalistycznych sklepów rozmieszczonych w ponad 60 krajach ułatwia obsługę klienta firmowego i gwarantuje serwis naszych produktów na całym świecie. Jesteśmy obecni również w Polsce, a dzięki ponad 300 Autoryzowanym Partnerom również na terenie całych Niemiec, gdzie znajduje się centrala firmy Konica Minolta w Europie. Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, z siedzibą w Langenhagen w Niemczech, jest spółką całkowicie zależną od Konica Minolta Business Technologies, Inc. z siedzibą w Tokio w Japonii. Konica Minolta Business Solutions Europe posiada swoje spółki zależne i dystrybutorów w Europie, Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Konica Minolta Business Technologies zatrudnia ponad 27 tysięcy osób na całym świecie.