Profil firmy

DEVELOP to marka spółki Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oferująca profesjonalne, najnowocześniejsze rozwiązania w komunikacji biurowej. W swojej ofercie posiadamy systemy, oprogramowanie i usługi spełniające Twoje potrzeby w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami. Dzięki szerokiej gamie produktów i usług jesteśmy zaliczani do wiodących marek z sektora komunikacji biurowej dla startupów oraz małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.

Kim jesteśmy?

Wyznaczamy trendy na rynku oraz wnosimy odważne i kreatywne pomysły kształtujące przyszłość komunikacji biurowej. Nasze doradztwo to coś więcej, niż zwykłe analizy i zalecenia – oceniamy Twoje potrzeby, projektujemy rozwiązania, oferując wartość dodaną dla Twojego biznesu. Naszym stałym, nadrzędnym celem jest zwiększanie wydajności procesów tworzenia i zarządzania dokumentami.

Nasze możliwości

Każda branża napotyka na inne wyzwania. Każda firma ma inne potrzeby. Decydującym czynnikiem są dla nas Twoje konkretne wymogi w zakresie tworzenia i zarządzania dokumentami – niezależnie od tego, czy Twoja firma to start-up, czy też małe lub średnie przedsiębiorstwo. Produkty i oprogramowanie firmy DEVELOP oferują Ci szereg możliwości na zwiększenie wydajności i uproszczenie codziennej pracy.

Gdzie jesteśmy?

Nasza rozbudowana, międzynarodowa sieć sprzedaży złożona z niezależnych dystrybutorów i specjalistycznych sklepów rozmieszczonych w ponad 60 krajach ułatwia obsługę klienta firmowego i gwarantuje serwis naszych produktów na całym świecie. Jesteśmy obecni również w Polsce, a dzięki ponad 300 Autoryzowanym Partnerom również na terenie całych Niemiec, gdzie znajduje się centrala firmy Konica Minolta w Europie. Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, z siedzibą w Langenhagen w Niemczech, jest spółką całkowicie zależną od Konica Minolta Business Technologies, Inc. z siedzibą w Tokio w Japonii. Konica Minolta Business Solutions Europe posiada swoje spółki zależne i dystrybutorów w Europie, Azji Środkowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Konica Minolta Business Technologies zatrudnia ponad 27 tysięcy osób na całym świecie.