Mój DEVELOP

Uzyskaj dostęp aktualnych informacji dotyczących firmy i produktów, zamawiaj systemy, akcesoria, części zamienne i materiały eksploatacyjne, oraz bierz udział w sesjach szkoleniowych online - zarejestruj się na naszych portalach już teraz.

Mój DEVELOP - portal internetowy marki DEVELOP

Internetowy portal szkoleniowy dtraining online umożliwia naszym Partnerom Handlowym DEVELOP udział w spersonalizowanych, wysokiej jakości szkoleniach, bez ograniczeń czasowych.

PRZEJDŹ DO DTRAINING ONLINE

Nawiązywanie kontaktów z naszymi Partnerami oraz wymiana doświadczeń i dobrych praktyk są kluczowe w rozwijaniu biznesu. Priorytetem jest też dla nas budowanie trwałych relacji i wzrost konkurencyjności naszej marki. Dlatego właśnie mamy przyjemność przedstawić Państwu programSensei. Stworzyliśmy go z myślą o naszych Partnerach, uwzględniając ich uwagi, potrzeby oraz sugestie. Zależy nam na tym, aby Sensei był dla Państwa swego rodzaju Partnerem, służył w codziennej pracy, pomagał w przygotowaniu ofert oraz dostarczał cennych wskazówek. Stałe członkostwo w programie Sensei przekłada się na konkretne korzyści biznesowe:

  • Udział w specjalistycznych szkoleniach
  • Dostęp do know-how
  • Seminariów
  • Programów motywacyjnych

PRZEJDŹ DO SENSEI