Aktualność

WSTECZ

Większa elastyczność, dzięki drukowaniu mobilnemu

Drukowanie w dowolnym miejscu i czasie, dzięki nowym, kolorowym systemom firmy DEVELOP

Warszawa, grudzień 2015

Miejsce pracy przyszłości jest elastyczne i mobilne. Obecnie, coraz więcej pracowników biurowych ma potrzebę drukowania bezpośrednio z urządzeń mobilnych, dlatego nowe kolorowe systemy ineo+ 227/287 firmy DEVELOP to idealne rozwiązanie dla firm patrzących w przyszłość. To urządzenia wielofunkcyjne, które umożliwiają stworzenie biura na miarę przyszłości.

Najważniejszą zaletą nowych systemów firmy DEVELOP jest niewątpliwie ich nowoczesność i funkcjonalność drukowania mobilnego. Mobilność staje się cechą niezbędną w dzisiejszych środowiskach biurowych. Pracownik biurowy nie chce doświadczać problemów podczas drukowania lub skanowania z urządzenia przenośnego. Ineo + 227/287 wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, w których mobilność pracy jest powszechna, a łatwość obsługi niezbędna.

Drukowanie w dowolnym miejscu i czasie

Mobilni pracownicy biurowi potrzebują elastyczności drukowania dokumentów na dowolnym dostępnym systemie wydruku cyfrowego - gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Najnowsze produkty linii wielofunkcyjnych urządzeń firmy DEVELOP, ineo+ 227 i ineo+ 287 spełniają wszystkie wymagania użytkowników. Wyposażone w technologię NFC dedykowaną dla urządzeń z systemem Android, systemy te automatycznie łączą się z tabletem lub smartfonem pracownika i zapewniają takie funkcjonalności, jak „dotknij, aby drukować” czy „dotknij, aby skanować”.

Więcej niż drukarka wielofunkcyjna

Druk mobilny nie jest ich jedyną zaletą. Oba urządzenia oferują biurom zwiększoną wydajność, dużą pojemność i wszechstronne opcje edycji końcowej. Dzięki maksymalnemu rozmiarowi papieru A3 i prędkości druku 22 str./min. (ppm) na ineo+ 227 i 28 str./min. na ineo+ 287 (czarno-biały lub kolorowy), oba urządzenia są wyposażone tak, aby spełnić wymagania małych i średnich biur lub grup roboczych. 7-calowy panel dotykowy jest intuicyjnym interfejsem oferującym łatwe w obsłudze funkcjonalności i może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb poszczególnych użytkowników lub grup - funkcja, która pozwala zaoszczędzić dużo czasu na rutynowe zadania drukowania lub kopiowania.

Poprawa emisji dwutlenku węgla

Ponieważ coraz więcej firm traktuje priorytetowo kwestię zrównoważonego rozwoju, uznają one potrzebę zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Tutaj ineo+ 227/287 odgrywają również istotną rolę. Przeprojektowany silnik w drukarkach wielofunkcyjnych formatu A3 jest nie tylko bardziej kompaktowy, ale także waży 15% mniej w stosunku do poprzedniego modelu. Dodatkowo, produkty zużywają dużo mniej energii i posiadają inne funkcje, czego wynikiem jest zmniejszenie emisji dwutlenku węgla tych urządzeń. Jest to nie tylko korzystne dla środowiska, ale także pozwala firmie obniżyć koszty energii oraz umożliwia bardziej efektywne drukowanie.