Aktualność

WSTECZ

ineo 226 - kompaktowe i elastyczne rozwiązanie dla małych i średnich biur

Nawet w małych biurach zawsze znajdzie się miejsce dla nowej drukarki ineo 226 dzięki jej kompaktowej konstrukcji. To urządzenie wielofunkcyjne A3 firmy DEVLOP zostało zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymogów związanych z dokumentami małych i średnich przedsiębiorstw oraz grup roboczych. Elastyczność, szeroki zakres funkcjonalności oraz łatwość korzystania charakteryzują urządzenie ineo 226 i stanowią właśnie te cechy, które doceniają współcześni użytkownicy biurowi.

Warszawa, kwiecień 2016 roku


„Wielofunkcyjne urządzenie biurowe, które jest łatwe w obsłudze, działa niezawodnie i oferuje szeroki zakres funkcji, stanowi doskonałe rozwiązanie dla prawie wszystkich zadań związanych z drukowaniem dla potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw i grup roboczych” – mówi kierownik ds. produktu Jürgen Dobbrunz: „Elastyczność nowego urządzenia ineo 226 w zakresie drukowania, kopiowania oraz skanowania w kolorze w połączeniu z odpowiednim ekoprofilem czynią z niego bezcenny atut w tego typu biurach”.

Doskonałe dla zespołów

Zespoły biurowe odczują korzyści związane z elastyczną pojemnością podajnika papieru, którą w miarę potrzeby można zwiększyć maksymalnie do 1350 arkuszy. W ten sposób częste przerwy w rutynowych czynnościach związane z potrzebą uzupełnienia papieru w drukarce będą już należeć do przeszłości. Drukowanie i kopiowanie z szybkością 22 stron A4 na minutę i 8 stron A3 na minutę oznacza, że urządzenie ineo 226 jest również wystarczająco szybkie, aby spełniać wymogi małych i średnich zespołów związane z dokumentami. Elastyczność urządzenia jest również wyraźnie widoczna w zakresie obsługiwanych przez nie nośników. Maksymalnie pięć źródeł i podajników papieru można wypełnić różnymi rodzajami papieru. Co więcej, opcja drukowania dwustronnego pozwala oszczędzać papier w zespołach o stosunkowo wysokich nakładach druku.

Zróżnicowane funkcje skanowania

Oprócz standardowej funkcji skanowania TWAIN w kolorze ineo 226 może opcjonalnie wysyłać skany w różne miejsca docelowe, na przykład na adres e-mail, serwer FTP lub SMB. Dzięki standardowej funkcji skanowania do nośnika USB użytkownicy mogą nawet w ostatniej chwili z łatwością spełnić wszelkie wymogi związane z dokumentami lub prezentacjami skanując bezpośrednio z urządzenia ineo 226 do nośnika USB. Opcjonalny dwustronny podajnik dokumentów zapewnia dodatkową wygodę w przypadku zadań związanych z kopiowaniem i skanowaniem o większym nakładzie, które mogą być natychmiast ukończone dzięki szybkości skanowania sięgającej 46 obrazów na minutę oraz automatycznemu dwustronnemu przetwarzaniu dokumentów.

Bezpieczne dla środowiska

Urządzenie ineo 226 posiada certyfikat zgodności z normami oznakowania Blue Angel oraz Energy Star. Certyfikacja ta opiera się na niskim ogólnym zużyciu energii oraz zastosowaniu tonera ineo HD, częściowo wytworzonego z biomasy. Różne funkcje oszczędzania energii oznaczają również, że korzystanie z urządzenia ineo 226 przekłada się na oszczędność.