Aktualność

WSTECZ

ineo 758 – idealne rozwiązanie dla środowisk druku wysokonakładowego

Wyjątkowa wydajność, niezawodność i jakość stanowią kluczowe wymogi dla monochromatycznego systemu druku w wysokonakładowych biurowych oraz wewnętrznych działach druku. Korzyści te są oferowane przez nowe, łatwe w obsłudze urządzenie wielofunkcyjne ineo 758 firmy DEVELOP. To nowe monochromatyczne urządzenie posiada szeroką gamę opcji wykańczania, dzięki czemu praktycznie każde zadanie związane z drukiem może być realizowane we własnym zakresie.

Warszawa, czerwiec 2016

„ineo 758 można z łatwością zintegrować w ramach codziennych rutynowych czynności biurowych – niezależnie od wymogów związanych z nakładem druku” – mówi kierownik ds. produktu Ronja Harste. „Kilka kluczowych udoskonaleń uczyniło je jeszcze bardziej niezawodnym i wydajnym, a jego intuicyjna obsługa i konfigurowalny panel sterowania uprzyjemniają korzystanie z niego”.

Niezawodna wydajność

Kilka udoskonaleń zwiększyło niezawodność i wydajność ineo 758. Na przykład nowo opracowany dwustronny podajnik dokumentów o dużej pojemności i prędkości umożliwia szybkie i stabilne skanowanie. Nowy czujnik poboru wielu arkuszy i ulepszona ścieżka poboru papieru zapobiegają wystąpieniu błędów związanych z poborem i zmniejszają ryzyko zacięć. Teraz możliwe jest również łatwiejsze mierzenie niestandardowych wymiarów papieru. Wszystkie te udoskonalenia ułatwiają pracę użytkownika, oszczędzają czas, a dzięki temu również zasoby, zapewniając niezmienną jakość i podnosząc wydajność biura.


Finezja wykańczania

Urządzenie wielofunkcyjne ineo 758 posiada tak wiele opcji wykańczania, że prawie każde zadanie związane z drukiem może być realizowane wewnętrznie. Niezależnie od tego czy chodzi o utworzenie broszur o maksymalnej objętości 80 stron, składanie listów na różne sposoby, zszywanie dystrybuowanych materiałów, czy też dziurkowanie faktur, urządzenie wielofunkcyjne ineo 758 oszczędza firmom czas i zasoby dzięki drukowaniu i wykańczaniu w ich własnym zakresie.

Konfigurowalna łatwość obsługi

Panel sterowania urządzenia ineo 758 może być konfigurowany odpowiednio do konkretnych wymogów poszczególnych użytkowników, co pozwala oszczędzić ogromne ilości czasu w ramach rutynowych zadań związanych z drukowaniem, kopiowaniem, skanowaniem oraz faksowaniem. Do tego dochodzi intuicyjna obsługa przypominająca obsługę tabletu, dzięki czemu urządzenie to jest w idealny sposób dopasowane do codziennego użytku w biurze, nawet przez mniej doświadczonych użytkowników.


Oszczędne działanie

Mimo wysokiej wydajności niskie zużycie energii zapewnia urządzeniu wielofunkcyjnemu ineo 758 najniższy wskaźnik TEC w jego klasie. Inaczej mówiąc, to nowe urządzenie firmy DEVELOP nie tylko umożliwia oszczędne drukowanie, lecz także charakteryzuje się korzystnym oddziaływaniem ekologicznym i pomaga w zmniejszeniu rachunków za elektryczność.