Aktualność

WSTECZ

ineo 958 – druk profesjonalnej jakości w środowiskach produkcyjnych

Zapotrzebowanie na druk monochromatyczny profesjonalnej jakości w środowiskach produkcyjnych rośnie. Jednak wewnętrzne działy druku i dostawcy usług w zakresie druku cyfrowego potrzebują rozwiązania, które łączy wysoką i niezawodną wydajność z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Nowe urządzenie wielofunkcyjne ineo 958 firmy DEVELOP zostało opracowane specjalnie z myślą o spełnieniu tych wymogów, oferując zwiększoną sprawność i doskonałą wydajność w połączeniu z dogodną elastycznością w zakresie nośników, funkcjonalnością i skalowalnością.

Warszawa, czerwiec 2016

„Urządzenie ineo 958 wychodzi naprzód zapotrzebowaniom klientów związanym z potężnym systemem drukowania dostępnym w przystępnej cenie, który przenosi profesjonalną wydajność druku produkcyjnego do wewnętrznych działów druku i cyfrowych zakładów poligraficznych” – mówi kierownik ds. produktu André Statkus. „Jest ono ponad 25% szybsze od poprzedniego modelu i łączy tę szybkość oraz jakość wyjściową 1200 x 1200 dpi z wysokim stopniem elastyczności w zakresie nośników i skalowalności”.

Zwiększona sprawność

Z prędkością 95 str./min urządzenie ineo 958 jest nie tylko o 20 str./min szybsze od poprzedniego modelu, lecz oferuje również szereg nowych funkcji zapewniających jeszcze lepszą wydajność. Nowy podwójny skaner kolorowy ma pojemność 300 arkuszy i skanuje z prędkością sięgającą 240 obrazów na minutę w jednym przebiegu. Podajnik ręczny na 150 arkuszy zapewnia większą elastyczność w zakresie nośników, na przykład umożliwiając drukowanie banerów we własnym zakresie, a maksymalna pojemność papieru rzędu 6650 arkuszy umożliwia realizację nawet wysokonakładowych zadań związanych z drukowaniem bez jego uzupełniania. Co więcej, te udoskonalenia nie zostały uzyskane kosztem rozmiarów. Niewielkie wymiary urządzenia ineo 958 oznaczają, że ten podstawowy system druku produkcyjnego z łatwością zmieści się na przykład w zatłoczonym wewnętrznym dziale druku.

Znakomita wydajność

W środowisku druku profesjonalnego liczy się nie tylko szybkość. Łatwość obsługi oraz szeroki zakres opcji wykańczania są równie ważne dla przyspieszenia przepływu prac związanych z drukiem. Urządzenie wielofunkcyjne ineo 958 ma w tym zakresie dużo do zaoferowania. Łatwy w obsłudze panel dotykowy oraz opcjonalny pionowy panel sterowania zapewniają możliwość łatwego korzystania z urządzenia przez osoby stojące przed nim. Profesjonalne rozwiązania dostępne w zakresie wykańczania obejmują funkcję zszywania 100 arkuszy, tworzenie broszur, wstawianie wcześniej wydrukowanych dokumentów oraz moduł do składania w „zetkę” zintegrowany z finiszerem w celu zaoszczędzenia miejsca. Elastyczność urządzenia wielofunkcyjnego ineo 958 w zakresie nośników – 52-300 gm2, format SRA3 w standardzie, łączenie arkuszy zadrukowanych z jednej i z obu stron / łączenie arkuszy z różnych podajników oraz inteligentny katalog papierów – umożliwiają temu urządzeniu realizację szerokiej gamy zadań związanych z drukowaniem, co samo w sobie przekłada się na wydajność.

Wysoka skalowalność

Interfejs OpenAPI obsługujący liczne aplikacje innych firm (np. YSoft SafeQ czy Nuance eCopy Sharescan) oraz uwierzytelnianie NFC i IWS daje ineo 958 wysoki stopień skalowalności – co oznacza łatwą integrację z istniejącymi przepływami pracy i strukturami.

Podsumowując, nowe urządzenie wielofunkcyjne ineo 958 zapewnia wysoki poziom profesjonalizmu w przystępnej cenie w niższej części segmentu druku produkcyjnego – i właśnie tego wymagają działy druku oraz zakłady usług poligraficznych.